Бруківка

Гранітна бруківка

 – найдовговічніший матеріал дорожнього покриття, здатний прослужити людству століттями. Бруківка – тверде дорожнє покриття, викладене плоскими прямокутними брусками приблизно однакової форми і розміру. Брущаті мостові вперше з’явилися ще в часи існування Римської Імперії і завдяки своїм унікальним властивостям, красі та вишуканості, бруківка гранітна є найпопулярнішим матеріалом і зараз.

В даний час, території біля офісів, котеджів, елітних готелів, дач і престижних будівель, все частіше викладають бруківкою, що підкреслює їх вишуканість і солідність.

На відміну від більш дешевих асфальтових покриттів, бруківка стійка до перепадів температури, великх навантажень, різного роду вібрації, тиску, а також до окислювального атмосферного впливу, при цьому не виділяє шкідливих хімічних речовин.

Виробництво якісної гранітної бруківки виконується шляхом сколювання великих шматків каменю з оброблюваної поверхні. Результат – природний скол, який не відрізнити від природнього розколу породи з хаотичною рел’єфною поверхнею. Такий спосіб гарантує високу якість продукції – міцна структура, широка гама насичених кольорів, щільна поверхня, а також можливість виконання бруківки в різних формах і розмірах.

Бруківка від виробника ПАТ «Київський Завод «Граніт», виконана з граніту Танського родовища (бруківка сіра), розташованого в Уманському районі Черкаської області, має ряд переваг, які вигідно відрізняють її від аналогічної продукції, виконаної з іншого каменю. А саме: підвищена міцність і висока стійкість до стирання забезпечує довговічність дорожнього покриття, а вишуканість текстурного малюнка і благородний сірий колір підкреслюють красу і престиж екстер’єру.

Бруківка укладається кваліфікованими робітниками виключно вручну за спеціальною технологією. Важливо, що при необхідності проведення ремонтних робіт, покриття тимчасово легко демонтувати, а по завершенню робіт – викласти заново.

Широкий асортимент гранітної бруківки за досить прийнятними цінами пропонує ПАТ «Київський Завод« Граніт ».

Ціна бруківки від виробника ПАТ «Київський Завод «Граніт» а також наявність товару на складі можна уточнити, використовуючи контактну інформацію, розміщену на цьому сайті. Якщо Ви вже знаєте, чого хочете і готові купити бруківку зараз – сміливо телефонуйте нам.